Naše služby

Poskytujeme zejména:

  • dodávky náhradních dílů
  • servisní poradenství s případnou možností zapůjčení speciálního servisního nářadí
  • po dohodě možnost nahlédnutí do servisní dokumentace
  • konzultace agendy spojené s ověřováním roku výroby a dalších parametrů u individuálně dovážených vozidel Daihatsu
  • zajišťování a registraci (kódování) náhradních klíčů originálního imobilizérového systému.

O firmě

Automobily Daihatsu, byly do ČR hromadně dovážené firmou Daihatsu Auto Czechoslovakia, s.r.o., v letech 1991–1998. Poté bylo zastoupení zrušeno a oficiální dovoz do ČR nebyl obnoven. Část agendy, spojená zejména s dodávkami náhradních dílů a se servisním poradenstvím, byla převzata právě firmou Milan Jandák – Autodíly. Firma Milan Jandák – Autodíly Daihatsu je registrována u Ministerstva dopravy ČR jako akreditovaný zástupce Daihatsu pro ČR.

Rozhodnutím výrobce Daihatsu Motor Ltd byl ke dni 31. 1. 2013 zastaven dovoz a prodej nových automobilů Daihatsu ve všech zemích Evropy bez vyjímky.

Firma se věnuje problematice náhradních dílů Daihatsu na profesionální úrovni od roku 1991 a pracuje s továrními podklady a dokumentací výrobce Daihatsu Motor Ltd. Osaka, jakožto oficiální dovozce náhradních dílů této značky. Podle zadaného VIN čísla tudíž dodává originální díly s absolutní  zárukou správného použití pro dané auto.

Pro majitele automobilů Daihatsu je firma schopná dodat prakticky jakýkoli náhradní díl, pokud se dosud vyrábí nebo je k dispozici ještě ve skladu v Evropě nebo přímo u Daihatsu v Japonsku. Je třeba mít ovšem na paměti, že náhradní díly se dodávají 15 let po skončení výroby a tudíž se sortiment stále zužuje. To, že se v praxi dodává velké množství položek na auta výrazně starší je jen příjemná skutečnost, ale nikoli vynutitelná povinnost.

Dodáváme také díly pro malé dodávkové automobily typu Hijet, včetně modelů ze společného podniku Daihatsu a Piaggio.

Sortiment originálních dílů doplňuje nabídka dílů srovnatelné kvality v levnějších cenových relacích a dále pak na požadavek zákazníka i díly neoriginální v cenách výrazně nižších. Tento druh náhradních dílů však pokrývá jen poměrně malou část sortimentu.

Firma se dále doplňkově zabývá zajišťováním běžných a náhradních dílů pro další japonské (Honda, Toyota, Suzuki, Mazda, Nissan, Subaru) a korejské (Hyundai, Kia, Daewoo) značky.

Jak lze náhradní díly získat?

  • Přímým nákupem v prodejní kanceláři v Praze.
  • Zasláním na dobírku.
  • Přes regionální smluvní prodejce a servisy.

Kontakty

Bělohorská 279/161
169 00 Praha 6 – Bílá hora

mobil:723 11 37 83
email:daihatsujandak@volny.cz

Provozní doba:

pondělí, středa, pátek: 7.30–16.00
úterý, čtvrtek: 7.30–14.00
(jinak po dohodě)