Naše služby

Poskytujeme zejména:

  • dodávky náhradních dílů
  • servisní poradenství s případnou možností zapůjčení speciálního servisního nářadí
  • po dohodě možnost nahlédnutí do servisní dokumentace
  • konzultace agendy spojené s ověřováním roku výroby a dalších parametrů u individuálně dovážených vozidel Daihatsu
  • zajišťování a registraci (kódování) náhradních klíčů originálního imobilizérového systému.

O firmě

Automobily Daihatsu, byly do ČR hromadně dovážené firmou Daihatsu Auto Czechoslovakia, s.r.o., v letech 1991–1998. Poté bylo zastoupení zrušeno a oficiální dovoz do ČR zatím nebyl obnoven. Část agendy, spojená zejména s dodávkami náhradních dílů a se servisním poradenstvím, byla převzata právě firmou Milan Jandák – Autodíly.

Firma se věnuje problematice náhradních dílů Daihatsu na profesionální úrovni od roku 1991 a pracuje s továrními podklady a dokumentací výrobce Daihatsu Motor Ltd. Osaka, jakožto oficiální dovozce náhradních dílů této značky.

Pro majitele automobilů Daihatsu je firma schopná dodat prakticky jakýkoli náhradní díl pro vozy ze současné produkce a originální značkové příslušenství a doplňky. Pro automobily vyráběné v minulosti firma dodává originální díly, které jsou do dnešního dne vyráběné nebo dostupné ve skladech Daihatsu.

Dodáváme také díly pro malé dodávkové automobily typu Hijet, včetně modelů ze společného podniku Daihatsu a Piaggio.

Sortiment originálních dílů doplňuje nabídka dílů srovnatelné kvality v levnějších cenových relacích a dále pak na požadavek zákazníka i díly neoriginální v cenách výrazně nižších. Tento druh náhradních dílů však pokrývá jen poměrně malou část sortimentu.

Firma se dále zabývá zajišťováním běžných a náhradních dílů pro další japonské (Honda, Toyota, Suzuki, Mazda, Nissan, Subaru) a korejské (Hyundai, Kia, Daewoo) značky.

Jak lze náhradní díly získat?

  • Přímým nákupem v prodejní kanceláři v Praze.
  • Zasláním na dobírku.
  • Přes regionální smluvní prodejce a servisy.
© 2007 Milan Jandák – Autodíly
webdesign: blackeye.cz